Torba ze skóry prezentem dla córki

 

Moja córka Ewa była mądrą dziewczyną i wiedziałam, że ze znalezieniem pracy po szkole nie będzie miała problemu. Zawsze chciała uczyć w prywatnej szkole językowej i ubiegała o to stanowisko we wszystkich placówkach w mieście. W końcu jej się udało i dostała swoją wymarzoną pracę.

Podarowanie córce skórzanej torby na ramię

Torba skórzana na ramięCórka była tak podekscytowana, że mówiła o swojej nowej pracy przez cały dzień. Następnego dnia rano widziałam, że książki pakuje do swojego starego plecaka, co mnie zdziwiło. Córka powiedziała, że nie ma żadnej dużej torby, ale sobie kiedyś taką sprawi. Torba skórzana na ramię była jej już teraz potrzebna, dlatego uznałam, że nie można czekać. Jako nauczycielka języka obcego musi nosić materiały do nauki w torbie a nie swoim starym plecaku jeszcze ze studiów. Kiedy córka wyszła to pracy, to poszłam na zakupy do galerii handlowej. Był tam sklep z modnymi torbami skórzanymi i postanowiłam zrobić córce prezent z okazji otrzymania pracy. Znałam jej gust i doskonale wiedziałam jaka torba jej się najbardziej spodoba. W sklepie znalazłam taką torbę. Była ona w kolorze brązowym, na długim pasku. Posiadała kilka kieszeni na zatrzaski i była pojemna. Wiedziałam, że ta torba spodoba się mojej córce i od razu ją kupiłam. Kiedy Ewa wróciła z pracy, to zjadła obiad i opowiedziała mi jak minął jej dzień. Wtedy dałam jej prezent. Kiedy zobaczyła tę skórzaną torbę na ramię, to zapytała skąd wiedziałam, że właśnie taką chciała. Prezent bardzo jej się spodobał.

Moja córka Ewa już nigdy więcej nie wzięła do pracy plecaka. Nosiła tylko tę skórzaną torbę, którą jej kupiłam. Prezentowała się od razu bardziej profesjonalnie. Ewa odnosiła sukcesy zawodowe i radziła sobie świetnie. Wszyscy uczniowie bardzo ją lubili i szanowali.