Uczę się projektować wnętrza

Mój ojciec jest znanym architektem i chce, żebym i ja w przyszłości się tym zajął. Praca jest ciekawa i mi odpowiada, dlatego uznałem, że chętnie pójdę w jego ślady. Ojciec daje mi pełne wsparcie i pomaga przy pierwszych krokach.

Przy projektowaniu wnętrz trzeba zwracać na wszystko uwagę

projektowanie wnętrz w SzczecinieMój tata wykonuje dla różnych miejsc projektowanie wnętrz w Szczecinie i jest w tym na prawdę niezły. Nie raz widziałem co zrobił i przyznam, że chcę się od niego uczyć, bo zna się na tym doskonale. Ojciec poważnie podszedł do przygotowania mnie do tego zawodu i poświęcał mi dość dużo czasu. Na dobrą sprawę uczestniczyłem w każdym projekcie, który wykonywał. Zauważyłem, że na wszystko trzeba zwracać uwagę i nie można pominąć żadnego, nawet najmniejszego szczegółu. Na studia dopiero idę w październiku, ale już zdobywam odpowiednie doświadczenie. Im dłużej robiłem to z tatą to to całe projektowanie wnętrz w Szczecinie coraz bardziej mi się podobało. Na studia dostałem się bez problemu, ponieważ mój ojciec ma znajomości, ale też odpowiednio zostałem przygotowany do egzaminów wstępnych. W przyszłości samodzielnie będę wykonywał projektowanie wnętrz w Szczecinie i ojciec na pewno będzie ze mnie dumny. Tak na prawdę to już jest, ponieważ szybko się uczę i dokładnie stosuję się do wszystkich jego wskazówek. Raz pozwolił mi, żebym sam zaprojektował wnętrze u jednego klienta i poszło mi nieźle. Tata naniósł tylko kilka poprawek i oddał projekt klientowi. Od razu został on zaakceptowany a ja byłem z siebie dumny.

Jestem na ostatnim roku studiów. Dzięki pomocy taty jestem jednym z najlepszych studentów. Dobrze rokuję o czym mówią mi praktycznie wszyscy profesorowie. Wiele tacie zawdzięczam i to dzięki niemu czeka mnie taka dobra przyszłość zawodowa.