Wakacje z córką w Białce

Co roku jeżdżę razem z córką na narty. Chociaż jest już ona dorosła to i tak nadal kontynuujemy naszą małą tradycję, co bardzo mnie oczywiście cieszy. W tym roku zdecydowaliśmy się na wyjazd do Białki Tatrzańskiej, o której słyszałyśmy wiele pozytywnych opinii.

Znalezienie noclegu w Białce jest bardzo proste

noclegi BiałkaNoclegu zaczęłam szukać już na kilka miesięcy przed wyjazdem. Jeżeli chodzi noclegi Białka ma naprawdę dużo zaoferowania. Bardzo spodobało mi się to, że znalazłam naprawdę różnorodne opcje noclegowe, zarówno pod względem cenowym, jak i jakości oferowanych usług w pensjonatach czy też hotelach. W Białce było też całkiem sporo hosteli jak na miejscowość górska ale akurat ten typ noclegu mnie nie interesował, ponieważ w takich miejscach najczęściej dzieli się pokój z kilkoma osobami. Chciałam znaleźć dla siebie i córki pokój o dobrym standardzie ale niewygórowanej cenie. Ani mi ani córce nie zależy na luksusach jeżeli chodzi o wyposażenie pokoju hotelowego i ogólnie całego hotelu. Ważne jest dla nas wygodne łóżko i przede wszystkim dobre położenie, tak by codziennie sprawnie przemieszczać się między hotelem a wyciągiem. Dobra restauracja w hotelu też nie zaszkodzi bo lubimy bardzo z córką smaczne jedzenie, jak chyba każdy zresztą. Z naszymi wymaganiami miałyśmy zdecydowanie w czym wybierać, bo bardzo dużo hoteli je spełniało. Ostatecznie zdecydowaliśmy się wspólnie na hotel położony blisko wyciągu, mający na swoim wyposażeniu saunę, z której zamierzamy często korzystać.

Nasz wspólny wyjazd już za tydzień, więc nie mogę się już doczekać. Jestem pewna, że hotel, który wybrałyśmy spełni nasze oczekiwania bo ma ona naprawdę same dobre opinie w Internecie. Mam nadzieję, że pogoda będzie nam sprzyjać. Bardzo nie lubię jeździć kiedy jest pochmurno.