Westie – pierwszy fotelik dziecięcy

Kiedy w naszej rodzinie na świat przychodzi dziecko, jednym z naszych priorytetów staje się zapewnienie mu odpowiedniego bezpieczeństwa. Aby dziecko mogło bezpiecznie podróżować samochodem, konieczne jest zakupienie – przystosowanego do wieku i wielkości dziecka – fotelika samochodowego, który będzie neutralizował wstrząsy wywołane podróżą samochodową.

Fotelik BabySafe dla niemowlaka

bezpieczny babysafe westieDopasowanie odpowiedniego fotelika samochodowego dla niemowlęcia nie jest łatwym zadaniem, ale firma BabySafe, wykorzystując do tego celu odpowiednie poduszki i wkładki redukujące, sprawia, że dopasowanie fotelika jest o wiele łatwiejsze. Przykładem fotelika samochodowego, który posiada tego typu wkładki, stając się produktem dopasowanym zarówno do potrzeb niemowlęcia, jak i do potrzeb czterolatka, jest bezpieczny BabySafe Westie. Jest to fotelik, który został zaprojektowany w taki sposób, by efektywnie zabezpieczać dziecko mieszczące się w kategorii wagowej od 0 do 18 kilogramów, co najczęściej okazuje się wystarczające na okres od momentu narodzin do chwili ukończenia przez dziecko czwartego roku życia. Kwestię bezpieczeństwa BabySafe zaspokaja rozwiązaniami, które testowane są zderzeniowo. Do wykonania fotelików wykorzystywane są tylko najlepsze, charakteryzujące się najwyższą wytrzymałością i odpornością na wszelkiego typu uszkodzenia mechaniczne, które mogą mieć miejsce podczas wypadku samochodowego.

Warto wiedzieć, że fotelik Westie jest jednym z fotelików firmy BabySafe, który w ostatnim czasie został poddany ulepszeniom, możliwym do zrealizowania dzięki rozwojowi różnych technologii. Jeśli więc będziemy dokonywać zakupu tego modelu fotelika, warto na pewno zwrócić uwagę na datę jego produkcji i na to, czy jest to już model charakteryzujący się odświeżonym projektem.