Wypożyczalnia dostawczych samochodów zagwarantowała mi pracę

Kilka lat temu pozostałem bez pracy. Tak na prawdę nie miałem wysokich kwalifikacji. Jedyną pasją, którą miałem była motoryzacja. Wiedziałem, że na tym chcę się skupić i pogłębiać swoją wiedzę. Pewnego dnia odezwał się do mnie mój kolega, który prowadził biznes związany z autami dostawczymi.

Najlepsza wypożyczalnia aut dla każdego 

wypożyczalnia aut dostawczychOkazało się, że poszukiwał kierowcy. Ma klientów ale czasami zdarzają się wymagające osoby, które potrzebują w miarę taniego kierowcy. Uznałem, że warto spróbować i w taki sposób związałem się z wypożyczalnią. Moja praca nie była na pełen etat. Bardziej przychodziłem tam gdy była taka potrzeba. Miałem uprawnienia na spore pojazdy więc nie miałem żadnego problemu z ich prowadzeniem. Wręcz przeciwnie, ponieważ zrobiłem sobie na prawdę dobrą reputację i w ten sposób miałem szansę na rozgłos w swojej branży. To było mi jak najbardziej na rękę. Auta dostawcze i ich prowadzenie sprawiały mi przyjemność. Niestety nasza wypożyczalnia aut dostawczych zaczęła oferować klientom na prawdę długie trasy. Czasami miałem wyjazdy na kilka dni. Jednak zawsze szef preferował człowieka z wewnątrz dlatego oferował tak niskie ceny kierowcy co zachęcało to skorzystania. W sumie dzięki temu mieliśmy coraz więcej zainteresowanych i nasza oferta po prostu się podobała. Ja również miałem nadzieję, że do naszej firmy będzie przychodziło więcej zleceń i dostanę pracę na normalną umowę. Moje marzenie spełniło się po roku.

Na szczęście po tym czasie pracowałem tak jak chciałem i miałem sporą elastyczność. Nie żałowałem swojej decyzji, ponieważ zawód i praca kierowcy sprawiała mi satysfakcję i odnalazłem się w tym co robię. Ja byłem jak najbardziej zadowolony. Na pensję także nie mogłem narzekać, ponieważ była ona uwarunkowana liczbą zleceń.