Wysłałem sporo gadżetów do kontrahentów

Jako nowy kierownik działu marketingu musiałem dbać o wszystko. Szef powierzył mi najważniejsze zadania a ja musiałem udowodnić mu, że byłem godny takiego stanowiska. Awansowałem ze stanowiska handlowca i nie chciałem nikogo zawieźć.

Mnóstwo gadżetów reklamowych dla klientów

świąteczne gadżety reklamowe łódźKiedy zbliżały się święta Bożego Narodzenia to szef poprosił mnie, żeby załatwił jakieś fajne  świąteczne gadżety reklamowe łódź, ponieważ planował wysłać je to swoich najlepszych odbiorców. Szef dbał o relacje z kontrahentami, z którymi mieliśmy podpisane umowy stałej współpracy. Sprawdziłem wizytownik po swoim poprzedniku i znalazłem tam namiary na agencję reklamową, którą takie gadżety wykonywała. zadzwoniłem tam i od razu jak powiedziałem z jakiej firmy jestem to kobieta, która odebrała telefon ucieszyła się, że do niej dzwonię. Od razu się zorientowałem, że tą agencją na stałe współpracowaliśmy. Przedstawiłem swoje oczekiwania i kobieta zapewniła mnie, że wykona dla mnie takie gadżety. Szef przekazał mi jaką ilość zamówić a ja już decydowałem co to było. Złożyłem zamówienie na bardzo oryginalne gadżety, które szefowi bardzo się spodobały. W agencji reklamowej bardzo szybko je wykonane i dostałem nawet świąteczne torebki prezentowe, w których gadżety zostały wysłane do naszych kontrahentów. Zamówiłem jeden komplet więcej, żeby dać go szefowi za co mi podziękował. Nasz szef zawsze lubił różne gadżety i w swoim gabinecie miał ich całe mnóstwo. Sprawdziłem się przy tym zadaniu i byłem z siebie zadowolony.

Szef po jakimś czasie powiedział mi, że jest zadowolony z mojej pracy i zapewnił mnie, że stanowisko mam gwarantowane. Byłem na okresie próbnym i te informacje były dla mnie bardzo ważne. Dzięki temu miałem udane święta i nie musiałem się martwić.