Wywołałam ozdobne, kwadratowe zdjęcia

Większość ludzi wrzuca teraz swoje zdjęcia na różne portale społecznościowe. Ja bardzo lubię te aplikację, które dotyczą bezpośrednio dzielenia się zdjęciami i wrzucam tam naprawdę dużo zdjęć różnego rodzaju. Zdjęcia na jednym z moich ulubionych portali społecznych kojarzone są ze specyficznymi wymiarami – są one kwadratowe.  Ostatnio postanowiłam wywołać sobie kilka zdjęć (zarówno zdjęć z tej aplikacji, jak i zrobionych normalnym aparatem cyfrowym) w takim właśnie kwadratowym formacie.

Wywołane zdjęcia kwadratowe użyłam jako ozdobę pokoju

łatwe wywoływanie zdjęć kwadratowychBardzo podoba mi się kiedy takie kwadratowe zdjęcia są w jakiś sposób zamontowane na ścianie i tworzą ładną dekorację. Widziałam już wiele sposobów na to w jaki sposób wykorzystać takie zdjęcia i każdy bardzo mi się podobał. Dlatego też stwierdziłam, że też chcę aby mój pokój był ozdobiony w taki sposób. Pomyślałam też, że fajnie będzie jeżeli wywołam kilka zdjęć mojej przyjaciółce, ponieważ wiedziałam, że też jej się coś takiego podoba. Wybrałam kilka zdjęć – naszych wspólnych, ale też zdjęcia z jej chłopakiem i jej pieska. Generalnie łatwe wywoływanie zdjęć kwadratowych jest możliwe oczywiście przez Internet. Znalazłam stronę, na której 32 sztuk takich kwadratowych zdjęć kosztowało mnie tylko 30 złotych, co uważam za bardzo dobrą cenę, bo zdjęcia są bardzo dobrej jakości. Zamawiając zdjęcia mogłam wybrać czy chcę żeby zdjęcia miały białą, grubą ramkę czy też nie. Ja wybrałam takie z białą ramką, ponieważ po prostu bardziej mi się podobają. 

Bardzo podoba mi się to jak ładnie prezentują się kwadratowe na mojej ścianie. Zdecydowałam się je przyczepić uroczymi klamerkami do kilku sznurków, które zawiesiłam na ścianie gdzie stoi moje łóżko. Nie wykorzystałam wszystkich zdjęć, które wywołałam bo było ich bardzo dużo, ale do tych niewykorzystanych zdjęć dokupiłam specjalny album na zdjęcia o takich wymiarach i mam teraz bardzo fajną pamiątkę.