Zegarki z unikatowym grawerem

 

Niejednokrotnie znalezienie prezentu dla bliskiej osoby sprawia nam trudność. Możemy znać się z kimś jak przysłowiowe „łyse konie”, a wciąż głowić się, jaki upominek sprawiłby tej osobie radość. Może ten ktoś zdaje się mieć już wszystko, lub to, co wybierasz wydaje się za mało osobiste?

Grawer na zegarku – prezent od serca

zegarki z grawerem okazjonalnymJednym z prezentów uniwersalnych jest zegarek na rękę. Sprawdzi się jako prezent dla mamy, męża lub bliskiej przyjaciółki. Jest przede wszystkim praktyczny, zwłaszcza, jeśli osoba, której chcemy go sprezentować, ciągle się gdzieś spieszy. Jednak zegarek może być też elementem naszego stylu – jeśli ktoś nam bliski ma już jeden zegarek możemy sprawić mu drugi, który będzie pasował do rzeczy, z którymi jego dotychczasowy czasomierz nie współgra tak dobrze. Żeby prezent był bardziej osobisty możemy zdecydować się na zegarki z grawerem okazjonalnym. Wiele sklepów oferuję w swoich usługach nie tylko sprzedaż, ale i grawerowanie wybranego przez nas tekstu. Jeśli dany punkt nie świadczy takich usług część sklepów, zegarmistrzów lub złotników przyjmie nasz zegarek i wygraweruje na nim dedykację. Cena takiej usługi jest zazwyczaj uzależniona od ilości znaków, z jakich będzie składać się nasz wpis. Możemy znaleźć też sieć sklepów, która przy zakupie przez nas zegarka z ich oferty, wygraweruję na nim tekst za darmo. Zwykle grawer umieszcza się na kopercie, zapięciu lub bransolecie zegarka. Komplet zegarków zawierający w sobie model męski i damski, z wygrawerowanymi na nich życzeniami, może być ciekawym prezentem dla młodej pary.

Grawer nie musi być komputerowym tekstem, choć takie spotyka się najczęściej i wciąż cieszą one obdarowanych. Część punktów oferuję stworzenie dedykacji z odwzorowaniem naszego ręcznego pisma. Innym nieoczywistym pomysłem jest przeniesienie symbolu lub obrazka na powierzchnie zegarka.